“Veliaj të lirojë zyrën”/ Mesazhi i fortë: Duhet degjeneruar publikisht

24 Janar 2022, 13:05, Politikë CNA
“Veliaj të lirojë zyrën”/ Mesazhi i fortë: Duhet

Aktori Julian Deda ka reaguar me tone të forta në lidhje me audio-përgjimin e publikuar sot nga FSHF, ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj shantazhon zgjedhjet në FSHF.

Në një postim në rrjetet sociale, Deda shkruan se Veliaj duhet të lirojë zyrën dhe të paraqitet vetë para drejtësisë.

?Në një vend normal, Erion fiku sot duhet të japë dorëheqjen dhe pasi të dorëzoje zyren, të shkojë para drejtësisë me këmbet e veta. Ky palaço, që paska mesuar edhe fjalët e pista dhe që kerkon të kapë me dhune çdo lloj institucioni që ekziston në këtë vend, duhet degjeneruar publikisht. Ik mor pis…!?-shkruan Julian Deda./CNA.al

Skandali, FSHF zbardh audion ku Erion Veliaj flet me gjuhën e rrugës

Lajmet e fundit nga