“Keni hequr nga puna dy mësuesë që shiheshin në mbështetje të Dukës”! Curri ia thotë hapur, Veliaj: Po mo po, kemi bërë presion

24 Janar 2022, 22:37, Sport CNA
“Keni hequr nga puna dy mësuesë që shiheshin në

Në emisionin të ?Paekzpozuarit? ka pasur si tematikë kryesore zgjedhjet në FSHF. I ftuar ishte Arjan Curri, që në një lidhje LIVE do t?i tregonte Veliajt ndikimin që ka pasur politika në këtë mes.

?Nga persona që unë kam takuar dhe i premtova se nuk do dilnin emra, janë hequr nga puna dy mësues që shiheshin në mbështetje të Dukës. Si shpjegohet ky rast??.

Lajmet e fundit nga