Zgjedhjet ne shoqatën rajonale të Tiranës nisin me kontestime, ja ç'po ndodh

24 Janar 2022, 15:04, Sport CNA
Zgjedhjet ne shoqatën rajonale të Tiranës nisin me kontestime, ja

Zgjedhjet ne shoqatën rajonale të Tiranës kanë filluar menjëherë me klime të ndezur kontestimesh.

Pasi ka nisur punimet asambleja e shoqatës rajonale, nga ana e kandidatit Eduard Prodani është pretenduar se janë mbi 60 delegate me të drejtë vote nga 41 që ishin parashikuar fillimisht.

Ka pasur tone të larta dhe debate të ashpra. Dy kandidatët për postin e Shoqatës Rajonale të Tiranës janë Krenar Alimehmeti dhe Eduard Prodani.

 

Lajmet e fundit nga