Luhet sot derbi Dinamo-Tirana, zbulohen arbitrat

24 Janar 2022, 07:10, Sport CNA
Luhet sot derbi Dinamo-Tirana, zbulohen arbitrat

Kategoria Superiore ul siparin e javës së 17-të me derbin e kryeqytetit, Dinamo-Tirana, e cila do të zhvillohet sonte në orën 19:45 në stadiumin ?AIR Albania?.

?Panorama Sport? publikon arbitrat që do të vendosin drejtësi në supersfidën e sotme.

Kryesor do të jetë arbitri me stemën e FIFA-s, Eldorjan Hamiti, i mbështetur nga asistentët Ilir Tartaraj dhe Emigers Ganxhi.

Arbitër i katërt pritet të jetë Adrian Beqiraj.

Në VAR do të jetë arbitri me stemën e FIFA-s, Enea Jorgji, ndërsa në AVAR pritet të jetë Ridiger Çokaj.

Lajmet e fundit nga