E gjithë PS-ja në sulm/ Pas Veliajt dhe Braçe sulmon Dukën

23 Janar 2022, 19:22, Sport CNA
E gjithë PS-ja në sulm/ Pas Veliajt dhe Braçe sulmon Dukën

Vazhdojnë sulmet politike ndaj presidentit aktual të FSHF-së, Armand Duka, në prag të zgjedhjeve që do të zhvillohen më datën 2 mars. Pas Erion Veliaj, ishte radha e Erion Braçes për të sulmuar kreun aktual të Federatës Shqiptare të Futbollit.

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, të shoqëruar edhe me video, Braçe ka sulmuar hapur Dukën! Kjo lë të kuptohesh se e gjithë PS-ja është hedhur në sulm ndaj kreut të organit më të lartë të futbollit në vend:

STATUSI I ERION BRAÇES:

Lajmet e fundit nga