Berisha vijon me takimet në bazë/ Ky është qyteti ku do jetë i pranishëm nesër

21 Janar 2022, 18:16, Politikë CNA
Berisha vijon me takimet në bazë/ Ky është qyteti ku do

Ish kryeministri Sali Berisha vijon takimin në bazë me demokratët.

Ditën e nesërme, Berisha do të jetë i pranishëm në qytetin e Rrëshenit.

Takimi do të mbahet në Pallatin e Kulturës së qytetit, në orën 11:00.

Ish kryeministri u bën thirrje demokratëve që të marrin pjesë në këtë takim, ndërsa përmes një foto të postuar në rrjetin social thekson se të bashkuar do sjellin shpresën dhe fitoren./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga