Komisioni i Rithemelimit zhvillon mbledhje në selinë e PD Korçë/ Kush janë të pranishëm

21 Janar 2022, 17:41, Politikë CNA
Komisioni i Rithemelimit zhvillon mbledhje në selinë e PD

Komisioni i Rithemelimit të PD ka zhvilluar mbledhjen e parë në qytetin e Korçës.

Mbledhja po mbahet në selinë e PD të qytetit juglindor, ndërsa të pranishëm kanë qenë Arben Ristani dhe Edith Harxhi.

Po ashtu, e pranishme ka qenë edhe deputetja e Korçës Sorina Koti.

Një video nga mbledhja ka shpërndarë edhe Ilir Vrenozi në rrjetin e tij social Facebook./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga