E njeh mirë Superioren, Kastrioti firmos me sulmuesin 24-vjeçar

19 Janar 2022, 17:37, Sport CNA
E njeh mirë Superioren, Kastrioti firmos me sulmuesin 24-vjeçar

Kastrioti ka bërë një lëvizje të rëndësishme ditën e sotme, për repartin e sulmit. Krutanët kanë njoftuar afrimin e sulmuesit Slivio Zogaj.

24-vjeçari pak ditë më parë njoftoi largimin nga Teuta dhe tashmë do të vazhdojë karrierën te Kastrioti.

Zogaj e njeh mirë kampionatin, pasi në të kaluarën ka qenë pjesë e skuadrave si Luftëtari, Laçi, Vllaznia dhe së fundmi Teuta.

Kështu trajneri Çela shton cilësinë në sulmin e Kastriotit, pas vështirësive të shfaqura në gjysmën e parë të kampionatit.

Lajmet e fundit nga