LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Juventusi nuk heq dorë nga Mauro Icardi, PSG drejt dorëzimit

19 Janar 2022, 11:16, Sport CNA
Juventusi nuk heq dorë nga Mauro Icardi, PSG drejt dorëzimit

Juventusi nuk heq dorë nga Mauro Icardi. Bardhezinjtë vijojnë ta kërkojnë një sulmues dhe argjentinasi mund të lihen të lirë gjatë javës së fundit të merkatos së janarit.

Alfredo Pedulla raporton se PSG nuk ka marrë oferta për Icardin, Kurzawa dhe Draxler, të cilët francezët duan t?i shesin përfundimisht.

Në këto kushte PSG po mendon që të kursejë pagat e këtyre futbollistëve dhe do pranojë huazimin e tyre.

Kështu Juventusi e ka një sy te Icardi, për ta marrë deri në qershor. Fundi i muajit po vjen dhe priten zhvillime në ditët në vijim.

Lajmet e fundit nga