Luhet sot përballja Kukësi-Dinamo, zbulohen arbitrat që do vendosin drejtësi

19 Janar 2022, 08:25, Sport CNA
Luhet sot përballja Kukësi-Dinamo, zbulohen arbitrat që do

Kategoria Superiore do të mbyllë javën e 16-të ditën e sotme me një supersfidë, Kukësi-Dinamo, e cila do të zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin ?Elbasan Arena?.

?Panorama Sport? shkruan arbitrat që do të vendosin drejtësi për ndeshjen e ditës së sotme.

Kryesor do të jetë arbitri me stemën e FIFA-s, Juxhin Xhaja, i mbështetur nga asistentët Dojando Myftari dhe Mario Shazivari.

Arbitër i katërt do të jetë Olsion Yzeiraj. Në VAR do të jetë Florjan Lata, ndërsa në AVAR pritet të jetë Elvis Gjoka.

Lajmet e fundit nga