Kukësi bëhet blind/ Pas Shkurtajt firmos edhe ishi i Partizanit

19 Janar 2022, 16:23, Sport CNA
Kukësi bëhet blind/ Pas Shkurtajt firmos edhe ishi i Partizanit

Kukësi nuk di të ndalet në merkato. Pasi afruan Vasil Shkurtajn, klubi ka afruar dhe një lojtar tjetër. Bëhet fjalë për Filip Gligorov.

Mbrojtësi i djathtë është blerja më e re e klubit dhe u transferua nga skuadra e Partizanit, me të cilët luajti 6 muajt e fundit.

26 vjeçari ka luajtur dhe me Vllazninë në të kaluarën dhe eksperienca e tij do ta ndihmojë Kukësin në këtë pjesë të mbetur të sezonit.

Lajmet e fundit nga