LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

12 vjet nga humbja e Panajot Panos, i biri i bën dedikimin prekës

19 Janar 2022, 12:33, Sport CNA

Bota e futbollit shqiptar, sot kujton legjendën Panajot Panon. Sot mbushen 12 vite ku Pano është ndarë nga jeta dhe për këtë i biri i tij, Ledjo Pano ka një dedikim prekës për të atin e tij, ku në profilin e tij në rrjetin social ?Facebook? ai ka shkruar se ajo ditë ka qenë dita e tij më e keqe e jetës:

?Si sot, 12 vite më parëm ishte dita më e keqe e jetës time, sepse ike ti mbreti ynë. Do të kujtojmë derisa të kemi jetë.?, shkroi Ledjo Pano. Panajot Pano ka mbajtur veshur edhe fanellën e Kombëtares shqiptare teksa në 28 ndeshje ai ka realizuar dhe 4 gola.

Lajmet e fundit nga