LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Protesta e 8 Janarit/ Meta: Kishte dhe zhvillime pozitive

14 Janar 2022, 12:11, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta, ndërsa ka komentuar protestën e 8 Janarit tek selia e PD, ka theksuar se ka pasur edhe shembuj pozitiv.

Meta përshëndeti dorëheqjen e rojes së PD.

?Zhvillimet e 8 janarit sollen edhe ndonjë shembull pozitiv qe ben thirrje per reflektim si doreheqja e rojes se selise se PD per te mos qene deshmitar i dhunes.

Uroj qe te gjithe te ngrihen ne nivelin e pergjegjshmerise se tij?-tha Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga