LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me çfarë financash e paguani eskortën/ Klodiana Lala kap mat Gazment Bardhin

14 Janar 2022, 10:18, Politikë CNA

Gazment Bardhi është pyetur mbrëmë në emisionin ?Opinion? nga Klodjana Lala se kush e paguan eskortën që e shoqëron.

Fillimisht Bardhi ka thënë se një pjesë e paguan partia.

Por kur është pyetur se kush e paguan pjesën tjetër, Bardhi ka dhënë një përgjigje konfuze.

?Unë?, ka thënë Bardhi pa sqaruar me se çfare parash dhe pa përmendur rrogën e deputetit.

Ndërsa pyetjeve të tjera, sa persona janë eskortë dhe sa paguan PD, Bardhi nuk është përgjigjur./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga