LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Pasi e shkatërroi PD në 8 vite/ Basha sheh ëndërra në mes të ditës

12 Janar 2022, 12:43, Politikë CNA
Video-Pasi e shkatërroi PD në 8 vite/ Basha sheh ëndërra

Lulzim Basha është zgjuar në mesditë me një postim në rrjete sociale.

Me anë të një video, ku shihet selia e PD dhe vednosja e një banderole, Basha shkruan se ?Partia Demokratike do ringrihet si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim. Për një të ardhme më të mirë për të gjithë?.

Kur për tetë vite nuk arriti të nxirrte fituese, tashmë që shpërbëri flet për ringritje.

Sot kur ai është shkarkuar nga demokratët, Basha flet për shpresa, ringritje e të ardhme, flet me retorikën me të cilën ka justifikuar humbjet dhe dështimet./CNA.al

Lajmet e fundit nga