LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Berisha: Heronjtë e 8 Janarit në sallën e gjyqit te Narkoshtetit

12 Janar 2022, 10:11, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha, po ndjek në distancë seancën e masës së sigurisë për personate arrestuar gjatë protestës së 8 Janarit.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berisha i quan ata heronjtë e 8 Janarit.

?Heronjtë e 8 Janarit në sallën e gjyqit te Narkoshtetit?, shkruan Berisha.

Në sallë shihen protestuesit me gishtat lart, simbol i Partisë Demokratike dhe siç raportojnë gazetarët në terren, thirrja e tyre ka qenë ?Basha ik?./CNA.al

Lajmet e fundit nga