LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha dhe Rama si 2 vëllezër siamez/ Këlliçi: Demokratët ishin shtrirë rrugëve të helmuar, ata festonin

11 Janar 2022, 20:20, Politikë CNA

Belind Këlliçi, është i ftuar mbrëmjen e sotme në Adi Krasta ?Show? ku po diskutohet për protestën e 8 janarit, ku demokratët u dhunuan nga mercenarët e Bashës në shtëpinë e tyre.

“Më 8 janar demokratët janë detyruar të futen forcërisht në selinë e tyre.

Njerëz me precedent kriminal ishin strehuar në zyrën e Bashës.

Janë 100 mijë vota që me vetëdije ai i ka larguar. Ai thjesht do të mbajë monopolin e opozitës. E ka si bankomat.

Rama e mban në atë pozicion.  Një miniorancë të ambasadave u ka ngecur në dorë.

Ndërkohë që demokratët ishin të shtrië rrugëve të helmuar, ata festonin. Cfarë festonin.

Rama dhe Basha janë si dy vëllezër siamez. Nuk do dalin demokratët nga shtëpia se dikush është cmend. Nëse ka nevojë për rehabilitim të shkojë atje ku duhet?, tha Këllici./CNA.al

Lajmet e fundit nga