LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Është i keqi nga të këqinjtë”/ Ish-ministri: Basha duhet të zhduket

12 Janar 2022, 08:10, Politikë CNA

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e cilëson Lulzim Bashën, si standartin më të keq të politikës shqiptare.

Në një postim në rrjetet sociale, Manjani shkruan se PD sot quhet pa frikë Partia e të Shkarkuarve, dhe se standarti Basha duhet të zhduket nga politika.

?Standardi politik Basha duhet të zhduket nga politika. Është i keqi nga të këqinjtë që kemi parë deri më sot.

PD sot quhet pa frikë Partia e të Shkarkuarve. Anëtarët kanë shkarkuar kryetarin. Ky i fundit ka shkarkuar anëtarët?. humor por edhe realitet.

Dhe një analizë racionale, ka një shumicë dhe një pakicë. Nëse nuk arrijnë të bashkëpunojnë të legalizojnë ndarjen. Elektoralisht ska shumë kohë??-shkruan Ylli Manjani./CNA.al

Lajmet e fundit nga