LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Basha tenton të mashtrojë demokratët/ Zbulohet plani i kryetarit të shkarkuar

12 Janar 2022, 11:46, Politikë CNA
Basha tenton të mashtrojë demokratët/ Zbulohet plani i kryetarit

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha vijon të tentojë të mashtrojë demokratët, t?iu hedhë hi syve.

Edhe pse tashmë ka dalë ?zbuluar? dhe demokratët e shqiptarët e kanë parë fytyrën e vërtetë të Lulzim Bashës, ky i fundit ende mendon se mund të ?fshihet? pas vulës.

Pasditen e sotme, Lulzim Basha do të mbledhë Kolegjin e kryetarëve. Se me çfarë legjitimiteti, ndërkohë që është shkarkuar me votat e demokratëve, këtë e di vetëm ai.

Por, Basha mesa duket ka vendosur të vijojë ?planet? e tij.

Burime për CNA.al bëjnë të ditur se Lulzim Basha do të shkojë të shtunën në Shkodër.

Por, pyetja që ngrihet në këtë rast është kush do ta presë?

Fakti është se tani kemi një Lulzim Bashë më të braktisur dhe më të vetmuar se kurrë./CNA.al

I shkarkuari nuk e prish gjumin e mëngjesit/ Basha vijon serialin e mbledhjeve të blinduara pasdite

Llogaritë/ Shpejtësia me të cilën deputeti Basha po e shpërbën PD-në

Lajmet e fundit nga