Video-“Më provokove”/ Gaz Bardhi revoltohet në gjykatë

12 Janar 2022, 12:42, Politikë CNA
Video-“Më provokove”/ Gaz Bardhi revoltohet në

Gazment Bardhi, krahu i djathtë i Lulzim Bashës është revoltuar sot në Gjykatën e Tiranës, pasi një ndër punonjësit e policisë nuk ia dinte emrin.

Bardhi ka bërë debat me punonjësin e policisë, duke këtë si cilësuar si provokim.

?Më provokove me sjellje jo etike dhe nuk tu përgjigja?-i është drejtuar Bardhi, punonjësit të Policisë.

Ndërsa polici i është përgjigjur se nuk ia dinte emrin, Bardhi i është kthyer ?Më pyet nëse nuk e di emrin.?.

Kujtojmë këtu se Gazment Bardhi është nën hetim pasi akuzohet për shkelje të rregullave mbi lëndët plasëse dhe djegëse dhe radioaktive? dhe ?Stërvitja për prodhimin dhe përdorimin e paligjshëm të armëve e lëndëve të tjera të rrezikshme?./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga