LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kryetarët e degëve" ultimatum" Bashës/ Nuk rrihet më në zyrë!

12 Janar 2022, 18:44, Politikë CNA
Kryetarët e degëve" ultimatum" Bashës/ Nuk rrihet

Zbardhen detaje nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve që po mbahet në selinë blu. Mësohet se kryetarët e degëve të PD, kanë kërkuar nga Basha të dalë në terren dhe të takojë demokratët.

Sipas kryetarëve të degëve, nuk duhet të rrinë më nëpër zyra por duhet të dalin në terren të gjithë për të komunikuar me strukturat,

Këtë kërkesë disa prej kryetarëve të degëve e kanë bërë për Kryetarin, nënkryetarët, Sekretarin, Kryesinë, deputetët.

Kësaj kërkese, Lulzim Basha, i është përgjigjur pozitivisht, për të dalë e për të takuar strukturën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga