LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Krimi "mbërthen" vendin/ Gledis Nano thërret në mbledhje urgjente drejtorët e qarqeve

5 Janar 2022, 09:12, Aktualitet CNA
Krimi "mbërthen" vendin/ Gledis Nano thërret në

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka thirrur në mbledhje urgjente drejtorët e policisë së qarqeve dhe drejtuesit e rendit dhe ata ndaj krimeve të rënda.

Sipas asaj që raportohet në media, kjo mbledhja vjen pas ngjarjeve kriminale të ndodhura së fundi në vend. Gjithashtu pritet që të vendosen objektivat për vitin e ri 2022.

Kujtojmë se një ditë më parë, vendi u trondit nga një atentat ku mbeti një i vrarë dhe katër të plagosur.

Autorët qëlluan me breshëri plumbash drejt një lokali ku po qëndronin, viktima Erjon Çela me të vëllain dhe dajën e tij, Edmond Cëroi, i cili sipas mediave, supozohet të ketë qenë objektivi/ CNA.al

Lajmet e fundit nga