LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“3 janar 2022”/ Rama ndan pamjet e mahnitshme nga Korça

3 Janar 2022, 17:57, Aktualitet CNA
“3 janar 2022”/ Rama ndan pamjet e mahnitshme nga Korça

Qyteti i Korçës ishte destinacioni i preferuar i turistëve natën e ndërrimit të viteve.

Hotelet, restorantet dhe shërbimet kanë qenë të mbushura plot dhe i kanë dhënë më shumë gjallëri vendit.

Por kur sot data shënon 3 janar, dhe Korça vijon të jetë plot jetë nga prezenca e shumë turistëve.

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjetin social, ka publikuar disa foto, krahas të cilave shkruan: ?3 Janar 2022, mbrëmje në Korçë?./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga