LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vëllai i deputetes shqiptare djeg shaminë e beqarit/ Martohet me shokun e tij

4 Janar 2022, 11:18, Aktualitet CNA
Vëllai i deputetes shqiptare djeg shaminë e beqarit/ Martohet me

Vëllai i deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari Lila i ?ka dhënë fund beqarisë?. Ylberi është martuar me partnerin e tij, Jonathan Ausman në Kanada, në një ceremoni të vogël familjare.

Në fotot e publikuara nga Jonathan, dyshja duken të lumtur, dhe me familjarët e tyre përreth të cilët ishin të pranishëm në ngjarjen e rëndësishme të çiftit.

Por, ajo që bie në sy nga fotografitë e publikuara është mungesa e deputetes kosovare në këtë ceremoni.

Deputetja Kusari-Lila nuk ka dashur të komentojë për mungesën e saj në ceremoninë martesore.

?Nuk e di për çfarë e keni fjalën?, ka thënë ajo për mediat në Kosovë, kur është pyetur se pse nuk ka marrë pjesë në dasmën e të vëllait.

Lajmet e fundit nga