LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E di unë se çfarë heq”/ Alvisa tregon se çfarë mendimi ka babai i saj për Bashkimin

3 Janar 2022, 13:18, Lifestyle CNA
“E di unë se çfarë heq”/ Alvisa tregon se

Alvisa Qarri dhe Bashkim Saiti janë çifti i parë i krijuar në Përputhen 3. Pavarësisht të gjitha pengesave, dyshja vendosën të dilnin çift nga emission, lidhje të cilën po e vazhdojën edhe jashtë.

Të ftuar në emisionin Shqipëria Live, Alvisa dhe Bashkimi kanë treguar se lidhja e tyre po shkon mirë dhe po vazhdojnë të njohin edhe më shumë njëri-tjetrin.

E pyetur nga moderatorët se çfarë mendimi ka babai i saj për Bashkimin, Alvisa është përgjigjur: “Këshu Bashkimi duket shumë i mirë. Edhe ata kanë mendimin si shumica. Ka gjëra të vogla. Baballarët duan më të mirën për gocat. Duket i qetë, i artikuluar, por unë e di se çfarë heq.

Nga ana tjetër, Alvisa ka rrëfyer se i pëlqen shumë bota e televizionit dhe do të kishte shumë dëshirë të realizonin diçka bashkë, por kjo mbetet për tu parë në vazhdim.

?Unë e kam shumë qejf televizionin. E mira është të bënim diçka bashkë por të shohim?, ka thënë Alvisa./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga