Lë pas Arbana Osmanin dhe Alketa Vejsiun/ Bora Zemani, moderatorja më e mirë e vitit 2021

3 Janar 2022, 09:56, Lifestyle CNA
Lë pas Arbana Osmanin dhe Alketa Vejsiun/ Bora Zemani, moderatorja më

Moderatorja Bora Zemani ka qenë një prej emrave më të lakuar dhe të komentuar të vitit 2021.

Që nga nisja e sezonit të ri të Përputhen dhe deri tek lidhja dhe ndarja me Donald Veshajn, ka bërë që Bora të kthehet në moderatoren më të përfolur të momentit.

Sipas një sondazhi të realizuar së fundi nga Xing i Ermal Mamqit, Bora ka rezultuar moderatorja më e preferuar duke lënë pas Arbana Osmanin dhe Alketa Vejsiun.

Moderatorja nuk e ka fshehur lumturinë dhe e ka ndarë këtë rezultat me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

?Pafund e lumtur!?, shkruan ajo krahas sondazhit.

Pas gjithë historisë me Donaldin, moderatorja ka fituar një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Të shumtë ishin perosnazhet që i dolën në krah dhe e mbështetën, ku pas puthjes me të, Donaldi vendosi të krijonte një lidhje dashurie me këngëtaren Beatrix Ramosaj./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga