Lidhje për interes?/ Balerini: Kur jam njohur me Argjirën s’kam pasur lekë

2 Janar 2022, 13:35, Lifestyle CNA
Lidhje për interes?/ Balerini: Kur jam njohur me Argjirën s’kam

Graciano Taganai dhe Argjira Spanca janë një prej cifteve më të komentuara të momentit. Ata prej vitesh janë në një lidhje dashurie por vetëm vitin që lamë pas vendosën ta bëjnë publike lidhjen e tyre.

Sot në rubrikën “Në trotuar” ka patur disa pyetje pikante për të gjithë të të ftuarit që janë pjesë e kësaj rubrike.

I pyetur nëse marrëdhënie e tyre ka lidhje me interesa të përbashkët, Graciano është shprehur se kur është njohur me Argjirën, ai nuk ka patur para dhe as Argjira nuk ka qenë dhe aq e njohur për publikun.

?Do të tregoj të vërtetën, ku unë jam lidhur me Gjirën skam pasur asnjë lekë, ndërsa Gjira nuk ka patur asnjë status?, ka thënë Graciano.

Ndërsa Argjira ka treguar se po, është e vërtetë që mes tyre ka shumë debate./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga