Puthja e Beatrix dhe Donald Veshaj mbi 1 milionë shikime?/ Produksioni i Big Brother Vip del zbuluar

3 Janar 2022, 08:50, Lifestyle CNA
Puthja e Beatrix dhe Donald Veshaj mbi 1 milionë shikime?/ Produksioni i

Në datën 1 Janar u transmetua episodi i radhës i Big Brother Vip, një puntatë plot surpriza dhe përshëndetje për banorët. Ndër të tjera, u tregua suksesi që Big Brother ka arritur që ka nga fillimi i tij deri më tani.

Banorët kanë patur mundësinë që të shohin se sa shumë ndiqen nga njerëzit jashtë madje në një moment janë treguar disa prej videove më të klikuara, ku përfshihej puthja e Donaldit me Borën me mbi 1.5 milionë shikime, debati Ilir-Donald mbi 1 milionë shikime, rënia e Fifit mes emisionit mbi 1 milionë klikime dhe puthja mes Donaldit dhe Beatrix me mbi 1 milionë klikime.

Por ka diçka që nuk shkon me shikimet që ka marrë puthja e Beatrix dhe Donaldit. Ky moment në Youtube ka 499,174 views, po ashtu edhe në faqen zyrtare të instagramit të Big Brother Vip ka rreth 414,279 views.

Pra puthja e Donaldit dhe Beatrixës nuk i ka as mbi një milionë, madje nuk ka kapur ende as 500 mijë shikime. Në këtë rast produksioni ka dalë zbuluar me gënjeshtrën për shikimet e këtij momenti në Youtube.

Kjo gjë është vënë re edhe nga personazhe të tjerë. Ish fituesi i një prej edicioneve të Big Brother Vip, në Instastory ka publikuar të njëjtin fragment me klikimet reale dhe ato që u shfaqën në 1 Janar gjatë transmetimit.

?Ta nisim vitin pa gënjeshtra?, shkruhet krah postimit./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga