Pas disa gotave, Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e parë

3 Janar 2022, 07:57, Lifestyle CNA
Pas disa gotave, Dj Dagz dhe Einxhel shkëmbejnë puthjen e parë

Dj Dagz dhe Einxhel janë komentuar shpesh për marrëdhënien e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Pas puntatës të 1 Janarit, pas disa gotave, Dj Dagz dhe Einxhel kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Të dy të shtirë në krevat, kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit, duke u përkëdhelur dhe duke u puthur.

Më pas raporti i tyre është komentuar pafund nga banorët e tjerë. Në një bisedë me Beniadën, Einxhel është shprehur se ka qenë e pirë dhe shumë e lodhur dhe nuk e di se si ka ndodhur puthja.

Kujtojmë se të nominuarit e kësaj jave janë, Dj Dagz dhe Sarah. Njëri prej tyre do të lërë garën ditën e nesërme./ A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga