LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhanë puthjen e parë të dehur/ Einxhel fajëson Dagz

3 Janar 2022, 10:48, Lifestyle CNA
Dhanë puthjen e parë të dehur/ Einxhel fajëson Dagz

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira, pasi kanë kthyer disa gota, kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Pasi është kthjellur, në një bisedë me Beniadën, Einxhel është shprehur se Dagz nuk duhet ta kishte puthur, duke nënkuptuar se mes tyre nuk do të ndodhë asgjë.

Nga ana tjetër, Beniada e ka këshilluar të jetojë momentin dhe se Dagz i ka dhënë puthjen se ka ndenja për të.

?Jam në stres. Nuk doja që të ndodhte ashtu, nuk duhet ta kishte bërë, e kishim lënë që nuk duhet ta bënte atë gjë. Është një gjë që nuk do të ndodhi kurrë?, ka thënë Einxhel, e cila duket se është penduar për puthjen e shkëmbyer.

Kujtojmë se Dagz është në nominim, në një sfidë me Sarën. Mbetet për tu parë se kush do të lërë shtëpinë e Big Brother të martën./A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga