Beatrix çmend Donaldin/ Çifti shijojnë momentet në xhakuzi

3 Janar 2022, 12:34, Lifestyle CNA
Beatrix çmend Donaldin/ Çifti shijojnë momentet në

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshja janë padyshim çifti më i komentuar i Big Brother Vip. Pas shumë debateve e zënkave, çifti ka vendosur të bëjë paqe dhe të shijojë disa momente në xhakuzin e suitës.

Beatrix ka lënë pa fjalë Donaldin teksa i del para me bikini minimaliste. Çifti kanë fjetur bashkë të përqafuar në suitë.

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se çifti ka patur shumë zënka mes tyre, për shkak të lidhjes brenda shtëpisë.Këngëtarja ka shprehur shumë herë se dëshiron të largohet nga shtëpia e Big Brother për shkak se nuk po e përballon dot presionin.

Ajo mendon për komentet negative rreth saj, ndërsa shpesh ka patur debate me Donaldin pasi është bërë xheloze pse ai mbron Sarën./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga