LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha zbulon takimin e radhës/ “Nesër do të mbahen homazhe tek shtatorja e Azem Hajdarit”

7 Dhjetor 2021, 15:24, Politikë CNA
Berisha zbulon takimin e radhës/ “Nesër do të mbahen

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka bërë me dije se nesër me datë 8 dhjetor, në Ditën e Rinisë do të zhvillohet një takim dhe do të mbahen homazhe tek shtatorja e Azem Hajdarit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha shkruan se takimi do të zhvillohet tek Qyteti Studenti në orën 12:00.

Të pranishëm do të jenë protagonistët e Dhjetorit të vitit 1990 dhe studentë të brezit 2021.

?Të mërkurën, dt. 8 Dhjetor, në ora 12:00, në Qytet Studenti, do të zhvillohet takimi dhe do të mbahen homazhe tek shtatorja e Azem Hajdarit. Të pranishëm do të jenë protagonistët e Dhjetorit të vitit 1990 dhe studentë të brezit 2021!?, shkruan ish kryeministri Sali Berisha./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga