LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kuvendi i 11 Dhjetorit/ “Foltorja” bën njoftimin e rëndësishëm

7 Dhjetor 2021, 08:50, Politikë CNA
Kuvendi i 11 Dhjetorit/ “Foltorja” bën njoftimin e

Ndërsa vetëm edhe pak ditë na ndajnë nga Kuvendi I Jashtëzakonshëm I PD, që pritet të mbahet në 11 Dhjetor, vijon publikimi I emrave të delegatëve firmëtarë.

Kështu, ?Foltorja? bën të ditur se sot do të bëhen publik emrat e delegatëve të degëve të PD Lushnje, Dibër, Bulqizë, Shijak, Mat, dhe Dega 13 në Tiranë.

?Sot, të marten, datë 7 Dhjetor do të lexohen emrat e delegatëve të degëve të mëposhtme të PD që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar me datë 11 Dhjetor.

Në orën 12.00 :

-Dega e PD Lushnje do të lexohen nga Selia Lushnje.

-Degët e PD Dibër dhe Bulqizë do të lexohen nga selia e PD Dibër.

Në orën 12.30 :

Degët e PD Shijak, Mat, dhe Dega 13 Tiranë do të lexohen nga selia e PD Tiranë.?-thuhet në njoftimin e ?Foltores?./CNA.al

Lajmet e fundit nga