LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Edhe 4 ditë të kanë mbetur dhe del me karton të kuq”/ Demokratët-Bashës: Ngushëllime atyre që ke mashtruar

7 Dhjetor 2021, 13:15, Politikë CNA
“Edhe 4 ditë të kanë mbetur dhe del me karton të

Lulzim Basha, kreu i përkohshëm i  PD ka njoftuar në rrjetin e tij social se do të dalë në një intervistë, në të njëjtën media që e kemi parë ditët e fundit.

Pas këtij njoftimi menjëherë demokratët me anë të komenteve i kanë bërë thirrje të tërhiqet.

Ata i kujtojnë Bashës se edhe katër ditë i kanë mbetur në krye të PD.

?Edhe 4 ditë dhe del me karton të kuq. Keqardhje vetëm për ata miq të mi, që padrejtësisht i ke mashtruar me premtime duke i mbajtur besnik pas vetes. Ty udha e mbarë e ata i ngushëlloj?.

Kaseta e radhës e monologut tuaj. E dimë se çfarë do thuash, nuk presim asgjë të re poZitive?.

Janë këto disa nga komentet e demokratëve, të cilat kanë shpëtuar pa u fshirë nga Basha, që transparencën e ka tmerr./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga