LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak ditë nga Kuvendi i 11 dhjetorit/ “Demokratët marrin në dorë fatin e tyre”

6 Dhjetor 2021, 20:17, Politikë CNA
Pak ditë nga Kuvendi i 11 dhjetorit/ “Demokratët marrin në

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka folur për situatën brenda partisë, teksa na ndajnë vetëm pak ditë nga mbajtja e kuvendit të 11 dhjetorit.

Në një dalje televizive, Ristani u shpreh se tashmë demokratët e kanë vetë në dorë fatin e tyre dhe se 11 dhjetori do të shtrojë rrugën për zgjedhjet e ardhshme për lidershipin e PD.

?Tashmë demokratët kanë marrë në dorë fatin e tyre, do të kete një Kuvend me 11 dhe do të shtrojë rrugën për zgjedhjet e ardhshme të lidershipit të PD?, tha ai./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga