LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Publikohen emrat e delegatëve të Prrenjasit dhe Librazhdit

6 Dhjetor 2021, 12:50, Politikë CNA
Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Publikohen emrat e delegatëve të Prrenjasit

Ndërsa, në datë 11 Dhjetor, pritet të mblidhet Kuvendi i jashtëzakonshëm, degët e PD vijonë të publikojnë emrat e delegatëve që kanë firmosur.

Kështu sot janë lexuar, emrat e delegatëve të degëve të PD, Prrenjas dhe Librazhd.

Në degën e Prrenjasit, nga 62 delegatë që ka kjo degë, kanë firmosur për 11 Dhjetorin, deri tani 37 prej tyre.

Në degën e Librazhdit, nga 114 delegatë kanë firmosur për Kuvendin e 11 Dhjetorit, 77 prej tyre.

Disa nga emrat e degës Prrenjas, që kanë pranuar të identifikohen:

Pranvera besholli

Ardian Hana

Bashkim Ferit Mara

Ervis Balla

Kasem Polisi

Adem Dashi

Feim Bogdani

Mereme Zeneli

Joland Stojna

Eqerem Kokonozi

Erjon Dashi

Ervis Hoxha

Lindita Kokonozi

Tomorr Haxhiu

Agron Blloshmi

Aqif Hoxha

Ardian Leka

Bashkim Kushta

Besnik Çela

Bujar Qorri

Fatmir Hoxha

Fatos Bogdani

Disa nga delegatët e Librazhdit që kanë pranuar t?iu publikohet emri:

Ndriçim Lila

Arben Kurti

Rexhep Muzhaqi

Diana Leka

Xhevahir Kuro

Fadil Alliu

Fatmir Kasem Alla

Lavdim Qoshi

Murat Lacka

Qerim Balliu

Robert Gjeli

Sulejman Brazhda

Besnik Kotreli

Dashamir Boriçi

Luan Alla

Mehmet Polisi

Nexhat Meta

Veli Terziu

Arben Alsani

Artan Bizhga

Astrit Sula

Bashkim Kopaci

Bedri Rrenga

Bujra Kojku

Destan Bicaku

Faik Bufi

Fatmir Dosku

Fatmir Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga