LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-“Premtimi im do bëhet realitet”/ Kokalari jep mesazhin e fortë

6 Dhjetor 2021, 10:32, Politikë CNA
Video-“Premtimi im do bëhet realitet”/ Kokalari jep mesazhin e

Aktivistja shqiptare që jeton në SHBA, Evi Kokalari ka reaguar pas ?Foltores? së djeshme të ish-kryeministit Sali Berisha, me demokratët në Amerikë.

Në një postim në rrjetet sociale, Kokalari jep një mesazh të fortë, ndërsa thekson se së shpejti do të bëhet realitet premtimi që ish-kryeministri Berisha, do kthehet në Amerikë.

?Mbi 850 veta u mblodhën sot nga Diaspora në Amerikë.

Ju premtova shumë nga ju që një ditë Sali Berisha do kthehet në Amerikë për t?u takuar me të gjithë ju që e keni mbështetur pa fund gjatë këtyre kohërave të vështira, dhe këtë do ta bejme realitet.?-shkruan Kokalari./CNA.al

Lajmet e fundit nga