LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha mbyll takimin me shqiptarët në SHBA/ Ja kur do mbahet Foltorja e radhës

5 Dhjetor 2021, 19:19, Politikë CNA
Berisha mbyll takimin me shqiptarët në SHBA/ Ja kur do mbahet Foltorja

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbyllur Foltoren me shqiptarët që jetojnë në SHBA.

Takimin e rradhës, Berisha do e ketë në datën 8 dhjetor me studentët e dhjetorit ?90 dhe studentët e sotëm.

Foltorja në New Jersey ishte mjaft entuziaste, ku njëzëri shqiptarët kërkuan largimin e Lulzim Bashës nga PD, por edhe shprehën rezervat e tyre ndaj qëndrimeve të ambasadores Yuri Kim./E.K-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga