LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aspak të zakonshme/ Marka japoneze prezanton modelin më të ri të syzave

30 Nëntor 2021, 14:21, Tech CNA
Aspak të zakonshme/ Marka japoneze prezanton modelin më të ri

Marka japoneze ZGHYBD prezanton një mburojë fytyre (syze) të polarizuar me cilësi të lartë të bërë me polikarbonat (PC) dhe të pajisur me lente mbrojtëse UV.  Modeli unisex ka rezistencë të lartë, është në gjendje të përballojë presionin pa u deformuar ose grisur dhe është plotësisht i ripërdorshëm.

Gjithashtu, mburoja e fytyrës gjithashtu ka veti kundër mjegullës, dhe është edhe rezistente ndaj erës dhe pluhurit.

MBROJN FYTYREN NGA SPRAKET, SPRAKTIKAT, PIKKAT E UJIT, PLUHURI, VAJI DHE TYMI

Prodhim nga ZGHYBD, ky maskë unisex ofron një përvojë të shkëlqyer vizuale HD dhe shikueshmëri maksimale. Dizajni i urës së hundës me një pjesë është jashtëzakonisht i rehatshëm, i lehtë dhe rezistent ndaj goditjeve në hundë. është po aq e lehtë për t’u përdorur sa syzet e palosshme të tempullit dhe është projektuar për të mbrojtur të gjithë fytyrën e përdoruesit nga spërkatjet, spërkatjet, pikat e ujit, pluhuri, vaji dhe tymi.

Dizajni ergonomik i tempullit të produktit përshtatet në mekanizmin e veshit dhe nuk rrëshqet. Fakti që ato janë me fytyrë të plotë do të thotë se ka edhe më shumë mbrojtje dhe mbulim sesa ai i ofruar nga syzet e zakonshme. Në përgjithësi, kjo mbulesë e plotë e madhe e madhe është e përshtatshme për mbrojtjen e përditshme të syve.

ZGHYBD zbulon një mburojë mbrojtëse të polarizuar të fytyrës me një pjesë, ka veti kundër mjegullës dhe është njëkohësisht i papërshkueshëm nga era dhe pluhuri.

Lajmet e fundit nga