LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tiranë/ Zjarr në spitalin Covid 3

27 Nëntor 2021, 10:18, Aktualitet CNA
Tiranë/ Zjarr në spitalin Covid 3

Një zjarr ka rënë në mjediset e spitalit Covid 3 në QSUT. Zjarrëfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Ndërkohë ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e zjarrit. Mësohet se nuk ka pacientë të shtruar në spital./ CNA.al

Lajmet e fundit nga