LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mungon në foltoret e Berishës/ Floriana Garo tregon arsyen

26 Nëntor 2021, 19:49, Aktualitet CNA
Mungon në foltoret e Berishës/ Floriana Garo tregon arsyen

Floriana Garo, Drejtore e Komunikimit e lëvizjes Foltorja, lëvizjes së iniciuar nga lideri historik i PD-së për rimëkëmbjen e Partisë Demokratike, prej disa ditësh nuk ka shoqëruar ish kryeministrin Sali Berisha.

Kjo ka nxitur dyshimet se Garo ka braktisur foltoren.

Por e vërteta është krejt ndryshe. Në fakt Floriana Garo ndodhet në New York dhe për këtë arsye nuk ka mundur të jetë prezente në.

?Ne NY per pak dite.

Ps: Nuk behet fjale braktisja e Foltores! Me zemer jam aty! (per te gjitha portalet qe kane dyshime)?, shkruan Garo në postimin e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga