LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas përfundimit të Foltores/ Aksidentohen dy makinat që shoqëronin Berishën në Lezhë

26 Nëntor 2021, 19:52, Aktualitet CNA
Pas përfundimit të Foltores/ Aksidentohen dy makinat që

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin e autostradës Milot- Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë teksa në aksident janë përfshirë katër makina. Dyshohet se dy nga makinat janë shoqëruese të ish kryeministrit Sali Berisha në takime.

Pas përfundimit të takimit ne Kurbin, përgjatë kthimit në kryeqytet dy nga mjetet e eskortës së Berishës është përfshirë në aksident. Tre persona janë lënduar lehtë dhe po marrin mjekim në urgjencën e Laçit. Ende nuk janë mësuar shkaqet e aksidentit.

Lajmet e fundit nga