LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas aksidentit të eskortës së Berishës/ Vjen reagimi zyrtar nga policia

26 Nëntor 2021, 20:27, Aktualitet CNA
Pas aksidentit të eskortës së Berishës/ Vjen reagimi zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentimin e eskortës së Sali Berishës.

“Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot- Fushë Mamurras, mjeti me drejtues shtetasin A.M., ka goditur mjetin me drejtues shtetasin S.L., e më pas ka goditur mjetin shoqërues të eskortës deputetit S.B.

Si pasojë kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetas banues në Kosovë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga