LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha mbyll Foltoren në Kurbin

26 Nëntor 2021, 17:49, Politikë CNA
Berisha mbyll Foltoren në Kurbin

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbyllur takimin me demokratët e Kurbinit.

Me qindra demokratë, të entuziasmuar kanë nxituar të takojnë Berishën dhe të shkrepin ndonjë foto me ish liderin e tyre.

Takimi ka zgjatur për më shumë se dy orë, ku nuk kanë munguar edhe akuzat ndaj Bashës dhe Ramës.

Në këtë takim, u është dhënë një hapësirë e konsiderueshme edhe demokratëve për të shprehur shqetësimet e tyre./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga