LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Lulit i bien flokët nga stresi

26 Nëntor 2021, 16:00, Politikë CNA
FOTO- Lulit i bien flokët nga stresi

Kreu i Republikës së Re Lulzim Basha në daljet e tij mundohet të harrojë çdo gjë tjetër, madje edhe gjumin, por kurrë nuk harron pamjen e tij, për tu dukur sa më simpatik, pavarësisht se çfarë nxjerr nga goja.

Dje Basha u shfaq për herë të parë në një studio televizive pas vendimit për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamenta. Daljen e tij ai ia besoi Top Channel ,televizionit në ortakëri me inceneratorët.

Por pavarësisht se nga pjesa para i shkëlqente koka nga boja, nga pjesa prapa Lulit i ka dalë tulla nga stresi.

Por stresi nga pas e paska lënë Lulin tullë.

Tani pas operacionit flokët e zeza dhe botoksit fillon operacioni mbjellim leshkat.

Frika dhe braktisja e demokratëve e ka futur Bashën në mendime të mëdha, aq sa i gjithë stresi i akumuluar i është shfaqur në kokë, ku tulla e krijuar të lë për të dëshiruar./CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga