LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit, 1 Nëntor 2021

1 Nëntor 2021, 06:25, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit, 1 Nëntor

Një dollar sot blihet me 102.6 Lekë dhe shitet me 107.6 Lekë.

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.8 Lekë dhe me 146 .8 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 112.3 Lekë dhe shitet me 117.3 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82,2 Lekë dhe shitet me 87.2 Lekë.

Më poshte po sjellim tabelën e kursit të këmbimit sipas Credis Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga