LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ ‘Gëzuar ditën e ndërrimit të orës’, Basha bëhet sërish meme

31 Tetor 2021, 09:41, Politikë CNA
FOTO/ ‘Gëzuar ditën e ndërrimit të orës’,

Ditën e sotme, akrepat e orës kanë shkuar një orë mbrapa, duke na dhënë mundësi të flemë gjumë më shumë.

Ditën që ndryshojnë orët, ne kemi një orë shtesë në shtrat, mëngjese dhe mbrëmje më të errëta, dhe më shumë dritë dielli në mëngjes.

Në këtë ditë nuk kanë munguar as memet, ku nuk ka shpëtuar sa kryedemokrati Basha, i njohur si gjumash kronik.

Në fakt Basha nuk ka bërë asnjë herë kompromis me gjumin, as kur bëhej fjala për fushatat elektorale dhe as kur duhej të shkonte në emisionet e mëngjesit, ndaj dhe kjo sot, për të duhet të jetë një ditë feste./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga