LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Na ka gënjyer”/ Manjani: Basha ka falsifikuar edhe vendimin e vet

30 Tetor 2021, 14:49, Politikë CNA
“Na ka gënjyer”/ Manjani: Basha ka falsifikuar edhe vendimin e

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka dalë me një reagim në rrjetet sociale ku shprehet se Lulzim Basha na ka gënjyer.

Sipas Manjanit, Basha e ka përzënë përherë nga partia Sali Berishën dhe jo përkohësisht siç u shpreh vetë ai vetë ai në fillim.

?Një gjë nuk kuptoj?!

Vendimi personal (i jetës) së Lulzim Bashës ishte përjashtimi i përkohshëm i Berishës nga grupi parlamentar. Deri në sqarimin e të vërtetës- tha. Pra vendimi ishte i përkohshëm..

Tani, me këto që thotë, del se vendimi i tij nuk na qenka më i përkohshëm. Ai me të veten e ka përzënë përherë nga partia.

Pra i bie që ka fallsifikuar edhe vendimin e vet? Dmth të fallsifikosh vendimet e të tjerëve e kisha dëgjuar, por të fallsifikosh vendimin tënd jo.!?

Ose ka gënjyer që në vendimin e parë? Në fakt nuk para gënjen..?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga