LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjithçka gati për klasiken Vllaznia-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

30 Tetor 2021, 14:26, Politikë CNA
Gjithçka gati për klasiken Vllaznia-Tirana, publikohen formacionet

Vllaznia dhe Tirana jo më kot cilësohet si ?Klasikja? e futbollit shqiptar dhe sot të dyja skuadrat do të përballen në një sfidë që pritet të jetë fantastike.

Bardheblutë vijnë për një fitore për kreun ndërsa për Vllazninë fitorja ndaj Tiranës do të ishte jetike për vazhdimësinë. Të dyja skuadrat do të rreshtohen si më poshtë:

VLLAZNIA: Zogoviç, Dianje, Adili, Fangaj, Heric, Krymi, Jonuzi, Hakaj,Latifi, Aralica, Gjurgjevik, Trajner: T.Brdariç

TIRANA: Bekaj, Toshevski, Ismajlgeci, Behiratçe, Hoxhallari, Toli, Vesel Limaj, Totre, Xhixha, Ngo, Seferi, Trajner: O.Shehi

Lajmet e fundit nga