LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Beteja ime ka filluar, Berisha dhe Meta i kanë ditët e numëruara”/ Plas humori në rrjet, fotot më pikante

30 Tetor 2021, 11:47, Politikë CNA
“Beteja ime ka filluar, Berisha dhe Meta i kanë ditët e

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, gjatë fjalës së tij në seancën e fundit plenare në Kuvend, ka sulmuar ish-kryeministrin Berisha dhe presidentin Ilir Meta.

Nga foltorja e Kuvendit, Basha tha se Rama, Meta dhe Berisha janë ?trekëndëshi i Bermudës?, dhe se beteja e tij me ta sapo kishte filluar.

Por, pas deklaratës së Bashës, në rrjet ka shpërthyer humori.

Faqen e humorit në rrjetet sociale kanë ironizuar Bashën, nëpërmjet memeve.

Më poshtë memet më pikante./CNA.al

Lajmet e fundit nga